اسکنر داخل دهانی

در عصر دیجیتال دنتیستری (Digital Dentistry)  از تاثیر اسکنر داخل دهانی در تصویر برداری سه بعدی دیجیتالی و جایگزینی آن با روش‌های کم دقت و پر هزینه سنتی نمی‌توان چشم پوشی کرد. سهولت اسکن کردن در کنار نتایج قابل اعتماد باعث راحتی بیمار می‌گردد

اسکنر داخل دهانی شیوه ای نوین برای تصویر برداری دیجیتالی دندان است که آن را جایگزینی برای قالب گیری عنوان کرده اند. مزیت این دستگاه ها عدم استفاده از خمیر قالبگیری، کاهش خطاهای دستی، نمایش دقیق شکل دندان ها و همچنین ایجاد نکردن احساس بد در دهان بیمار است.

دندانپزشکان می توانند توسط این دستگاه دهان بیمار را اسکن کرده و از ورود ماده خارجی و ایجاد احساس ناخوشایند برای بیمار جلوگیری نماید.

شرکت بنیان مکاترونیک ایرانیان با معرفی اسکنر شرکت شاینینگ تری دی با نام تجاری Aoralscan راه‌های اسکن دهان بیمار با هدف ساخت (روکش های کرون و بریج) Crown وBridge، (ونیر و لمینت با اهداف زیبایی) veneer، (ترمیمی)inlays & onlays، (ارتودنسی) orthodontics و (ایمپلنت) implants را معرفی می‌نماید.

اسکنر داخل دهانی امروزه طیف وسیعی از نیازهای دندانپزشکی را در داخل مطب یا کلینیک مرتفع می‌سازد. دندانپزشک می‌تواند بواسطه ارتباط با یک لابراتوار مجهز به سیستم CAM، طعم دقت و سرعت در استفاده از سیستم‌های دیجیتالی را بچشد.

در صورتی‌که از دستگاه‌های CAM در داخل کیلینک نیز استفاده کند، به مراتب در سرعت و هزینه برای وی صرفه‌جویی خواهد شد.

قیمت اسکنر داخل دهانی

شما برای خرید دستگاه اسکنر دهانی می توانید به بنیان مراجعه کنید. زیرا دارای تکنسین هایی خبره در این حوزه است که در صدد فراهم کردن بهترین دستگاه هاست. در این وب سایت بهترین برندها با قیمتی مناسب به مشتریان عزیز ارائه شده است که می توانید هر آنچه که فکرش را می کنید بخرید.

خرید اسکنر داخل دهانی

بنیان مکاترونیک ایرانیان به عنوان اولین نمایندگی تجهیزات دندانپزشکی در ایران، بهترین دستگاه های اسکنر دندانپزشکی داخل دهانی را با کیفیتی بالا و قیمتی مناسب فراهم کرده اند. با خرید اورال اسکنر از بنیان می توانید از ارسال رایگان و تضمین اصالت کالا برخوردار شوید. فقط برای اطلاع از جدیدترین قیمت ها باید با ما تماس بگیرید.

شرکت بنیان مکاترونیک ایرانیان در کنار معرفی اسکنر داخل دهانی، پکیج‌های مکمل شامل پرینتر سه بعدی و دستگاه‌های CNC چهار و پنج محوره جهت تراش را معرفی می‌نماید.

آموزش‌های بسیار ویژه‌ای بواسطه متخصصان اسکنر داخل دهانی به دندانپزشکان گرانقدر ارائه می‌گردد، تا این وسیله صرفا تبدیل به یک وسیله نمایشی در داخل کلینیک‌ها و مطب‌ها نگردد.